Pozostałe Pozostałe

Tomasz Karolak Stand Up Terapia 2: Daj mi matkę, daj mi ojca

  • Data rozpoczęcia:
    23 LISTOPADA 18:00
  • Data zakończenia:
    23 LISTOPADA 21:00

Zapraszamy 23.11.2023 o godzinie 18.00 do Klubu Muzycznego Centrala na Stand up pt.  „Terapia 2: Daj mi matkę, daj mi ojca” Tomasza Karolaka.

Tomasz Karolak Stand-up - "Terapia 2: Daj mi matkę, daj mi ojca" czyli kontynuacja terapii 50 i co? - dlaczego zostałem aktorem.

Specjalny program premierowy, rockowo gadany stand up muzyczny. Najnowsze dziecko i autorski show Tomasza Karolaka, który jest podsumowaniem jego dotychczasowej drogi jako aktora ale również muzyka i wokalisty.

Bogate życie artystyczne, skłoniło artystę do podzielenia się ze światem jego przeżyciami. Cięty a zarazem inteligentny i pozbawiony skrupułów, rockowy język Tomka, wprowadzi Was w świat show biznesu jakiego nie znacie.

Stand-up przedzielony piosenkami śpiewanymi na żywo przez Tomasza, które towarzyszą mu do tej pory w jego drodze artystycznej.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x