Pozostałe Pozostałe

„Z Wandą nie tylko wśród zwierząt"

  • Data rozpoczęcia:
    19 MARCA 2022 16:00
  • Data zakończenia:
    19 MARCA 2022 19:00

Serdecznie zapraszamy 19.03.2022 o godzinie 16.00 na czwarte spotkanie „Z Wandą nie tylko wśród zwierząt”. Jest to autorski program Moniki Wandy Władzińskiej- kołobrzeskiej aktywistki, działającej w obszarze przyrody i zwierząt, współprowadzony z Sylwią Kiljan-Rudowicz, redaktor Telewizji Kablowej Kołobrzeg. Jednocześnie jest to nowy cykl spotkań Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kołobrzegu i nowy program Telewizji Kablowej Kołobrzeg. Wanda wraz z Biblioteką zaprasza do udziału w spotkaniach z ludźmi pełnymi pasji i doświadczenia, wcielającymi w życie swoje marzenia i wizje, którzy swoimi realizacjami mogą zarażać innych. Cykl ma na celu aktywizację społeczną mieszkańców oraz szeroko pojętą edukację ekologiczno-przyrodniczą. Jakie tajemnice mają alpaki? Czy koń lubi deszcz? Czy szopy pracze naprawdę piorą? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas marcowego spotkania.Bohaterami będą zwierzęta, głównie konie i alpaki, o których opowiedzą goście programu: Dorota Błażewicz, właścicielka Akademii Antares i koni „bez stajni”, czyli wierzchowców w chowie wolnowybiegowym, instruktorka nauki jazdy konnej, miłośnik i towarzysz tych cudownych zwierząt oraz Zuzanna Pawelska, właścicielka Al Pako - Alpaki nad morzem, rodziny 8 alpak, 3 koni (w tym jednego uratowanego), 3 adoptowanych szopów praczy, 3 adoptowanych psów i 18-letniego kota. Serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Wstęp wolny!

Przypominamy również o akcji „Dzieciaki karmią kociaki” w ramach której wspieramy społecznych karmicieli kotów wolno żyjących. Wanda jest sygnatariuszką Stowarzyszenia (NIE) NASZE KOTY - Wolontariusze Kołobrzeg, organizującej zbiórkę. Jest okazja, by ją wspomóc.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x