Dla najmłodszych Dla najmłodszych

Spektakl „Zupka z blaszanego kubka"

  • Data rozpoczęcia:
    28 LIPCA 17:00
  • Data zakończenia:
    28 LIPCA 20:00

Zapraszamy 28 lipca 2021 roku o godzinie 17.00 na spektakl „Zupka z blaszanego kubka" w ramach Wakacyjnego Teatralnego Elementarza na scenie plenerowej RCK.
Dwoje piratów, Emma i Chudy Joe, w wyniku katastrofy okrętu, trafiają na bezludną wyspę. Po wielu latach życia na morzu nie potrafią odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Odkryty list w butelce daje im nadzieję na ratunek. Z odszukanych przedmiotów tworzą scenografię do własnej wersji znanej bajki, która ma być przepustką do wolności. Czy Emma i Joe powrócą do dawnego fachu? A może pobyt na wyspie sprawi, że zmienią swoje nawyki i docenią spokojne i uczciwe życie? Spektakl ma charakter interaktywny, a wartka akcja z komediowymi elementami sprawi, że widz nie będzie się nudził. Pełna humoru opowieść zawiera motywy odsyłające do dobrze znanych bajek i opowieści z dzieciństwa.

Wstęp wolny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x