Koncerty Koncerty

IX Regionalny Przegląd Zespołów Rockowych „RoCK Festiwal”

  • Data rozpoczęcia:
    26 CZERWCA 17:00
  • Data zakończenia:
    26 CZERWCA 22:00

Zaprasza dnia 26.06.2021 godzina 17:00 na scenę plenerową RCK ul. Solna 1, młode zespoły do wzięcia udziału w IX Regionalnym Przeglądzie Zespołów Rockowych „RoCK Festiwal”. Do wygrania 1000 zł oraz występ na głównej scenie podczas XI RoCK Festiwalu w dniu 21 sierpnia w Amfiteatrze.

Grasz w lokalnym zespole? Tworzysz „do szuflady” i szukasz okazji, by wreszcie wystąpić z własnym materiałem na żywo przed publiką? Nic prostszego! Zgłoś się do nas i weź udział w Przeglądzie zorientowanym na niezależną scenę rockową w mieście! W tegorocznej edycji, specjalnie dla kołobrzeskich kapel, przygotowaliśmy nagrodę niespodziankę, dlatego tym bardziej zachęcamy młode zespoły do wyjścia „z garażu” prosto na scenę plenerową RCK.

Wydarzenie uświetni koncert zespołu Sztywny Pal Azji.

Zespół chcący wziąć udział w konkursie zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszeniowej i dostarczenia jej wraz z czterema utworami muzycznymi (CD lub pliki mp3) do dnia 7 czerwca 2021 roku na adres: Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, ul. Solna 1, 78-100 Kołobrzeg lub mailowo: animacja@rck.kolobrzeg.eu.

Więcej szczegółów na stronie RCK.

 

Start: 17:00.

Koncert: 20:00.

Wstęp wolny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x