Pozostałe

Kabaret Paranienormalni „Bez Znieczulenia”

  • Data rozpoczęcia:
    15 LIPCA 20:00
  • Data zakończenia:
    15 LIPCA 23:00

Zapraszamy 15 lipca na Kabaret Paranienormalni „Bez Znieczulenia”, odbędzie się w Amfiteatrze o godzinie 20:00.

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni.

Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?
Obraca wszystko w żart! Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia" to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci. „Bez znieczulenia" to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu.
Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ?
I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia" to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Bilety można zakupić na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/58288/Ko%c5%82obrzeg/Kabaret+Paranienormalni

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x